+48 729 88 68 98 | biuro@ozestrefa.pl
umów się na spotkanie
Jesteś: Główna/O nas
O nas
 

Cześć, jesteśmy Oze Strefa i na co dzień pomagamy naszym klientom w optymalizacji kosztów za energię elektryczną. 

Znamy się na tym!

Jesteśmy firmą działającą na polskim rynku od dekady. Pomagamy naszym klientom obniżać rachunki za prąd i uniezależniać się od tradycyjnych form pozyskiwania enrgii elektrycznej.

Zajmujemy się projektowaniem, instalacją: fotowoltaiki, pomp ciepła, ładowarek samochodowych i magazynów energii. Pomagamy także obniżać rachunki naszych klientów poprzez kompensację energii biernej. Nasze doświadczenie pozwala podjąć się nawet tych najbardziej skomplikowanych projektów. Nasi inżynierowie i instalatorzy sprostają każdemu zamówieniu. 

Stawiamy na fachowców!

Wiemy, że instalacje fotowoltaiczne wymagają specjalistycznej wiedzy i umiejętności. Dlatego nasi instalatorzy to wykwalifikowani pracownicy posiadający niezbędne pozwolenia. 

Stawiamy na rozwój, dlatego nasi instalatorzy nieustannie się szkolą i podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe. 

Dzięki temu masz pewność, że Twoja instalacja zostanie zainstalowana z należytą starannością przy zachowaniu wszystkich norm. To jest gwarancją Twojego bezpieczeństwa!

Finansowanie

Pomagamy w załatwianiu formalności przy dofinansowaniach na instalacje fotowoltaiczne z programów rządowych i samorządowych. 

Ponadto pomagamy uzyskać finansowanie z innyc źródeł. 

Zadzwoń do nas, a nasi konsultanci pomogą Ci w zdobyciu środków na instalację.


Oszczędności

Wiemy jak ważne jest uzyskanie oszczędności z instalacji lub kompensacji energii. Nasi konsultanci na podstawie przesłanych faktur obliczą próg opłacalności i stopę zwrotu. Nikt przecież nie chce kupować "kota w worku."

Umów się na bezpłatną konsultację:

+48 530-989-499
+48 729-886-898

Centrala

OZE Strefa
ul. Elektronowa 6, lok. 325
94-103 Łódź

Copryight by OZE Strefa | projekt: www.wpoldodziewiatej.pl
wpoldodziewiatej